KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513073
nr 1451 3073
Kurt Ehrefelt
(1921-2010), Sverige
Oljemålning, "Indien". Signerad, daterad -99. Olja på duk, 24x41, yttermått inklusive ram: 38x55 cm
Kurt Ehrefelt, svensk bildkonstnär född 1921, död 2010.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:15:34
300 kr